Gastromed – partner programu

Gastromed – partner programu

Gastromed jest partnerem merytorycznym Programu Czyste Przedszkole, Czysty Żłobek. Zapraszamy na stronę www Gastromedu

Drodzy Pacjenci

Przychodnia Lekarza Rodzinnego (POZ) przy Gastromedzie brała udział w plebiscycie Kuriera Lubelskiego “HIPOKRATES LUBELSZCZYZNY 2019” w kategorii Przychodnia / Gabinet Roku. Państwa głosami uzyskaliśmy najlepszy wynik ze wszystkich poradni i gabinetów w okolicy. Zajęliśmy 4 miejsce w całym Lublinie, ustępując pola tylko gabinetom z odległych dzielnic naszego miasta. Zdaniem Pacjentów w tej części Lublina jesteśmy NAJLEPSI.

Łącząc pozdrowienia bardzo dziękuję wszystkich, którzy wzięli udział w głosowaniu.

Dyrektor Medyczny – dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz

gastromed, tomografia komputerowa, czuby lublin

Gastromed

Gastroskopia

Kolonoskopia

Polipektomia

Nietrzymanie moczu

POZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *