Gastromed – partner programu

Gastromed – partner programu

Gastromed jest partnerem merytorycznym Programu Czyste Przedszkole, Czysty Żłobek. Zapraszamy na stronę www Gastromedu

Drodzy Pacjenci

Przychodnia Lekarza Rodzinnego (POZ) przy Gastromedzie brała udział w plebiscycie Kuriera Lubelskiego “HIPOKRATES LUBELSZCZYZNY 2019” w kategorii Przychodnia / Gabinet Roku. Państwa głosami uzyskaliśmy najlepszy wynik ze wszystkich poradni i gabinetów w okolicy. Zajęliśmy 4 miejsce w całym Lublinie, ustępując pola tylko gabinetom z odległych dzielnic naszego miasta. Zdaniem Pacjentów w tej części Lublina jesteśmy NAJLEPSI.

Łącząc pozdrowienia bardzo dziękuję wszystkich, którzy wzięli udział w głosowaniu.

Dyrektor Medyczny – dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz

gastromed, tomografia komputerowa, czuby lublin

Gastromed

Gastroskopia

Kolonoskopia

Polipektomia

Nietrzymanie moczu

POZ